Szamba betonowe Bardo

Instalacja wodociągów i ścieków to istotne zadanie czekające na właściciela nowego domu. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, toteż zapewniamy pełne prace bazujące na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Bardo

Producent szamb betonowych Bardo

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do sedesu filtrować części stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do obiegu. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz regionu montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na czas suszy. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby nawadniać własne warzywa darmową deszczówką albo czyścić auto. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów oraz prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!