Szamba betonowe Bierutów

Instalacja wody oraz kanalizacji to istotne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Bierutów

Producent szamb betonowych Bierutów

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do rur filtrować części stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić większość wody do obiegu. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika oraz obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na okres upałów. Troszcząc się o przyrodę warto zbudować zbiornik z betonu, który będzie działał aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby nawadniać własne kwiaty darmową wodą lub czyścić samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!