Szamba betonowe Boguszów-Gorce

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Boguszów-Gorce

Szambo z koparką Boguszów-Gorce

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.