Szamba betonowe Brzeg Dolny

Podłączenie wody i ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela nowego domu. Możesz to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje komfort korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Brzeg Dolny

Producent szamb betonowych Brzeg Dolny

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają zbierać deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na okres upałów. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, aby podlewać swoje warzywa bezkosztową deszczówką albo czyścić auto. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!