Szamba betonowe Chocianów

Posiadanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Chocianów

Szambo z koparką Chocianów

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.