Szamba betonowe Chojnów

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Chojnów

Szambo z koparką Chojnów

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.