Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Szambo z koparką Duszniki-Zdrój

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.