Szamba betonowe Gryfów Śląski

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Gryfów Śląski

Szambo z koparką Gryfów Śląski

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.