Szamba betonowe Jawor

Instalacja wodociągów i kanalizacji to istotne zadanie oczekujące na właściciela nowego domu. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej klasy materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni wygodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż zapewniamy pełne prace polegające na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Jawor

Producent szamb betonowych Jawor

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pomaga skierować część wody do środowiska. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba oraz obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają zbierać wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na okres upałów. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie działał aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać swoje warzywa darmową deszczówką lub czyścić samochód. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!