Szamba betonowe Jaworzyna Śląska

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Jaworzyna Śląska

Szambo z koparką Jaworzyna Śląska

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.