Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Przyłączenie wody i kanalizacji to istotne zadanie oczekujące na właściciela nowego domu. Można to zrealizować ekspresowo, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni komfort korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania szamba, dlatego oferujemy pełne usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Producent szamb betonowych Jelcz-Laskowice

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym regularnie do kanalizacji oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić część wody do środowiska. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika i regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę podczas ulewy i akumulować ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, żeby podlewać swoje warzywa darmową deszczówką albo myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!