Szamba betonowe Kamienna Góra

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Kamienna Góra

Szambo z koparką Kamienna Góra

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.