Szamba betonowe Kowary

Posiadanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Kowary

Szambo z koparką Kowary

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.