Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Szambo z koparką Lądek-Zdrój

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.