Szamba betonowe Leśna

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Leśna

Szambo z koparką Leśna

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.