Szamba betonowe Lubawka

Przyłączenie wody oraz kanalizacji to główne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego domu. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje wygodę użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, dlatego oferujemy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Lubawka

Producent szamb betonowych Lubawka

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym regularnie do sedesu oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do przyrody. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba i regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują optymalne pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby rzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby nawadniać własne kwiaty bezkosztową deszczówką lub czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!