Szamba betonowe Lubomierz

Podłączenie wody oraz ścieków to najważniejsze zadanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje swobodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż zapewniamy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Lubomierz

Producent szamb betonowych Lubomierz

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym regularnie do sedesu filtrować elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To wyjście pomaga skierować część wody do obiegu. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba i obszaru montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Aby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie służył nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać swoje rośliny darmową wodą lub czyścić samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!