Szamba betonowe Międzybórz

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Międzybórz

Szambo z koparką Międzybórz

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.