Szamba betonowe Międzylesie

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Międzylesie

Szambo z koparką Międzylesie

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.