Szamba betonowe Mieroszów

Podłączenie wodociągów i ścieków to istotne zadanie oczekujące na posiadacza nowego domu. Można to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż oferujemy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Mieroszów

Producent szamb betonowych Mieroszów

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do sedesu filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika oraz regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie działał nawet setki lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby podlewać własne kwiaty bezkosztową deszczówką albo czyścić auto. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!