Szamba betonowe Milicz

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Milicz

Szambo z koparką Milicz

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.