Szamba betonowe Niemcza

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Niemcza

Szambo z koparką Niemcza

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.