Szamba betonowe Nowa Ruda

Przyłączenie wodociągów i kanalizacji to najważniejsze zadanie czekające na właściciela nowego domu. Można to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje komfort użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, toteż oferujemy pełne prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej marki, żeby przekonać się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Nowa Ruda

Producent szamb betonowych Nowa Ruda

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To wyjście pozwala skierować większość wody do przyrody. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają zbierać wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na okres nieurodzaju. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, aby nawadniać swoje warzywa darmową deszczówką albo myć auto. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!