Szamba betonowe Oława

Instalacja wody oraz kanalizacji to główne wyzwanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, ale też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem światowej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe prace polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej marki, aby upewnić się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Oława

Producent szamb betonowych Oława

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do rur filtrować części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do przyrody. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na okres nieurodzaju. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby podlewać własne rośliny darmową wodą albo czyścić samochód. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!