Szamba betonowe Olszyna

Przyłączenie wodociągów oraz ścieków to istotne zadanie oczekujące na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej klasy materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni swobodę korzystania bez obaw o wylewanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania szamba, dlatego oferujemy pełne usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Olszyna

Producent szamb betonowych Olszyna

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do sedesu filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do środowiska. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba oraz regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na okres upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, aby podlewać swoje kwiaty bezkosztową wodą lub myć auto. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!