Szamba betonowe Piechowice

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Piechowice

Szambo z koparką Piechowice

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.