Szamba betonowe Pieńsk

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Pieńsk

Szambo z koparką Pieńsk

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.