Szamba betonowe Pieszyce

Przyłączenie wodociągów i ścieków to istotne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, aby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Pieszyce

Producent szamb betonowych Pieszyce

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika i regionu instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie ulewy i trzymać ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zbudować pojemnik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby nawadniać swoje kwiaty darmową wodą albo czyścić auto. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!