Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Szambo z koparką Polanica-Zdrój

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.