Szamba betonowe Prochowice

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Prochowice

Szambo z koparką Prochowice

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.