Szamba betonowe Przemków

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Przemków

Szambo z koparką Przemków

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.