Szamba betonowe Radków

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Radków

Szambo z koparką Radków

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.