Szamba betonowe Ścinawa

Przyłączenie wodociągów i ścieków to główne zadanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje komfort korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego oferujemy pełne usługi polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, aby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Ścinawa

Producent szamb betonowych Ścinawa

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pomaga przywrócić większość wody do przyrody. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają zbierać deszczówkę podczas ulewy i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o środowisko najlepiej zamontować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby nawadniać własne rośliny darmową deszczówką lub czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!