Szamba betonowe Siechnice

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Siechnice

Szambo z koparką Siechnice

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.