Szamba betonowe Śrem

Posiadanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Śrem

Szambo z koparką Śrem

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.