Szamba betonowe Świebodzice

Przyłączenie wodociągów oraz kanalizacji to główne zadanie oczekujące na posiadacza nowego domu. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, ale również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje komfort korzystania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż oferujemy pełne prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Świebodzice

Producent szamb betonowych Świebodzice

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do sedesu filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pozwala skierować większość wody do obiegu. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na okres suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby podlewać własne rośliny bezkosztową deszczówką albo czyścić samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów oraz prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!