Szamba betonowe Świerzawa

Instalacja wody oraz kanalizacji to istotne wyzwanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni swobodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż zapewniamy pełne usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Świerzawa

Producent szamb betonowych Świerzawa

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do środowiska. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, żeby podlewać swoje rośliny darmową deszczówką albo myć auto. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!