Szamba betonowe Syców

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Syców

Szambo z koparką Syców

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.