Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Szambo z koparką Szczawno-Zdrój

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.