Szamba betonowe Szczytna

Instalacja wodociągów oraz ścieków to istotne wyzwanie czekające na właściciela nowego domu. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni komfort użytkowania bez obaw o wylewanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego zapewniamy pełne prace polegające na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej marki, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Szczytna

Producent szamb betonowych Szczytna

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do rur filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pomaga skierować część wody do środowiska. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na okres suszy. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie służył nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby podlewać swoje kwiaty darmową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów oraz usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!