Szamba betonowe Szklarska Poręba

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Szklarska Poręba

Szambo z koparką Szklarska Poręba

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.