Szamba betonowe Trzebnica

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Trzebnica

Szambo z koparką Trzebnica

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.