Szamba betonowe Twardogóra

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Twardogóra

Szambo z koparką Twardogóra

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.