Szamba betonowe Węgliniec

Przyłączenie wody i ścieków to główne zadanie czekające na posiadacza nowego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, lecz też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej jakości surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Węgliniec

Producent szamb betonowych Węgliniec

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do obiegu. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na okres nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać własne kwiaty bezkosztową wodą albo czyścić auto. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!