Szamba betonowe Wiązów

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Wiązów

Szambo z koparką Wiązów

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.