Szamba betonowe Wleń

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Wleń

Szambo z koparką Wleń

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.