Szamba betonowe Wołów

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Wołów

Szambo z koparką Wołów

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.