Szamba betonowe Ząbkowice Śląskie

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Ząbkowice Śląskie

Szambo z koparką Ząbkowice Śląskie

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy szambo na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.