Szamba betonowe Zawidów

Instalacja wodociągów i ścieków to najważniejsze wyzwanie oczekujące na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Można to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania szamba, toteż oferujemy pełne usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Zawidów

Producent szamb betonowych Zawidów

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do sedesu filtrować elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na czas suszy. Dbając o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby podlewać własne kwiaty darmową wodą albo myć auto. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów i prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!