Szamba betonowe Zgorzelec

Przyłączenie wodociągów oraz kanalizacji to najważniejsze zadanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego oferujemy pełne prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby upewnić się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Zgorzelec

Producent szamb betonowych Zgorzelec

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym systematycznie do kanalizacji filtrować elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pomaga przywrócić część wody do przyrody. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na okres suszy. Dbając o środowisko warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby nawadniać własne rośliny darmową wodą lub myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!